E-kniha ŠACH MAT rozumu

9,99 

210 strán, 3 hodiny čítania

elektronická verzia, formát PDF,

slovenský jazyk, rok vydania 2022

ISBN 978-80-570-3600-5

Veselo o vážnych témach – nekonvenčná tragikomédia o nežičlivosti života, ľudskej frustrácii a jednom nevydarenom pokuse napraviť pokazený svet.

Ľudstvo je skazené. Hnije v bahne bezohľadnosti a morálneho úpadku. Spravodlivosti niet. Niekomu z toho môže aj prepnúť.

STIAHNUŤ UKÁŽKU V PDF VYPOČUŤ SI UKÁŽKU

Táto kniha je aj v tlačenej verzii.

Na sklade

Katalógové číslo: 8 Kategórie:

Lesom za Zápoľcami počas silnej letnej búrky otrasie mohutná explózia. Dedinu a jej obyvateľov pred totálnou skazou a smrtiacim ionizujúcim žiarením zachráni iba mohutný horský masív Jablonskej a Sokola. Bezpečnostné zložky z trosiek vyhrabú zmäteného muža, ktorý výbuch zázračne prežil. Jeho vypočúvanie prináša prekvapivé odhalenia. Jediný svedok mimoriadnej udalosti pred vyšetrovacím tímom postupne rozmotáva klbko nešťastných životných udalostí, svetskej nespravodlivosti a frustrujúcich zážitkov, ktoré viedli ku katastrofickému vyvrcholeniu.

Kniha je síce fikcia, avšak inšpirovaná skutočnými príhodami a ľuďmi, preto istá podobnosť s reálnymi postavami a historickými udalosťami nie je vôbec náhodná.

Som slovenská autorka prózy. Námety pre tvorbu čerpám zo života. Zaujíma ma najmä ľudská osobnosť, jej možnosti, hranice a emócie, ktoré ovplyvňujú každý okamih nášho života, skryté, často iracionálne stavy človeka, ale aj medziľudské vzťahy. Koncom deväťdesiatych rokov som poviedkami zaujala poroty slovenských literárnych súťaží, získala niekoľko ocenení a publikovala v časopise pre mladú literatúru a umenie DOTYKY. Moje blogy o zážitkoch (nielen) z milovaných hôr do dnešného dňa zaujali viac ako 50-tisíc ľudí. Po rokoch opäť publikujem aj poviedky a rozsiahlejšie prozaické diela, krátke brožúrky Ja a môj EmoNefajčiarom po 30 rokoch, emotívny príbeh Smäd a najnovšiu tragikomédiu Šach mat rozumu.

[/author_info] [/author]

Ďalšie informácie

NA STIAHNUTIE

Hneď ako dorazí vaša platba, zašlem vám link na ktorom si môžete e-knihu stiahnuť. Pri e-knihe nie je možná platba dobierkou. Viac informácií o kúpe e-knihy nájdete vo Všeobecných obchodných podmienkach.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “E-kniha ŠACH MAT rozumu”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Možno by sa Vám páčilo…

Share This