Správa vo fľaši.

1,99 

Suvenír zo skla s pieskom a zvitkom papiera.

Preneste sa na pláž a nájdite svoju tajomnú správu vo fľaši.

Suvenír pozostáva zo sklenenej fľaštičky s korkovým štuplíkom s očkom a jutovým motúzikom na zavesenie. Štuplík nie je k fľaške prilepený, alebo len zľahka, aby sa jej obsah dal vybrať. Vo vnútri je zvitok papiera na bambusovej paličke, zaistený proti rozvinutiu gumičkou. Pred rozvinutím treba gumičku zo zvitku stiahnuť preč. Po prečítaní si odkaz môžete zabaliť späť a darovať ďalšiemu dobrodruhovi. Alebo si ho nechať na pamiatku a potešenie oka.

Pozor: fľaštička je naplnená morským pieskom, otvárajte ju opatrne.

Hrúbka a potlač zvitku, ako aj množstvo piesku vo fľaštičke sa môžu mierne odlišovať. Je to preto, že každý výrobok je originál.

Rozmery: fľaštička 60x20mm, dĺžka motúzika na zavesenie je približne 45 mm

Na sklade

Katalógové číslo: 13 Kategórií:

Správy vo fľaši sú také vzrušujúce!

Každého dobrodruha či milovníka tajomstiev poteší, ak nájde pri prechádzke po pláži fľašu s posolstvom vo vnútri. „Morská pošta“ prekvapuje anonymných adresátov aj v 21.storočí a dobe e-mailov. Tento suvenír vás na chvíľu prenesie na morskú pláž a vy môžete objaviť vzrušujúci odkaz. Do fľaštičky sa k zvitku so správou dostalo aj trocha morského piesku, ale, našťastie, žiadna voda.. takže odkaz bude čitateľný stále.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 13 g
Rozmery 20 × 60 mm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Správa vo fľaši.”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Možno by sa Vám páčilo…

Share This