Kniha Ja a môj Emo

(2 recenzie zákazníkov)

5,99 

80 strán, 50 minút čítania

tlačená, slovenský jazyk, rok vydania 2021

ISBN 978-80-570-2680-8

Príbeh plný láskavého humoru o spolužití dvoch absolútne rozdielnych bytostí v jednej obyčajnej domácnosti. Každodennú rutinu si okoreňujú úprimnou radosťou i prudkými vývrtkami, pri ktorých stúpa tlak a rozum zatemňuje horká žlč. Emo je totiž kvapku iný, než my ostatní…

STIAHNUŤ SI UKÁŽKU V PDF VYPOČUŤ SI UKÁŽKU

Táto kniha je aj v elektronickej verzii.

Na sklade

Katalógové číslo: 1 Kategórie:

Knihu som napísala na základe autentických zápisov z môjho denníka. S Emom sme spolu „válčili“ dlhých štrnásť rokov. Znie to ako klišé, ale naozaj bol slnkom môjho života. Vedel ma rozosmiať, zohriať pri srdiečku po príšernom dni. Upokojiť, aj poblázniť. A rovnako ako sa slnko na oblohe občas ukryje za mrak, z ktorého začnú šľahať blesky, aj u nás niekedy zúrili ničivé búrky. Spomínam na neho, môjho drahého Ema, smejem sa a ďakujem za každý spoločný deň.

Knihu posielam s praktickou záložkou a malým darčekom.

Som slovenská autorka prózy. Námety pre tvorbu čerpám zo života. Zaujíma ma najmä ľudská osobnosť, jej možnosti, hranice a emócie, ktoré ovplyvňujú každý okamih nášho života, skryté, často iracionálne stavy človeka, ale aj medziľudské vzťahy. Koncom deväťdesiatych rokov som poviedkami zaujala poroty slovenských literárnych súťaží, získala niekoľko ocenení a publikovala v časopise pre mladú literatúru a umenie DOTYKY. Moje blogy o zážitkoch (nielen) z milovaných hôr do dnešného dňa zaujali viac ako 50-tisíc ľudí. Z literárnej tvorby po rokoch opäť publikujem poviedky, ale aj rozsiahlejšie prozaické diela Ja a môj Emo, Nefajčiarom po 30 rokoch, emotívny príbeh Smäd a najnovšiu tragikomédiu Šach mat rozumu.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 121 g
Rozmery 148 × 210 mm
Väzba

mäkká, lepená

2 recenzie k Kniha Ja a môj Emo

  1. Danika

    Fajn knižka. Pobavila som sa. Mám doma podobného Ema, takže knižka mi naozaj sadla.

  2. Majka

    Úžasná knižka. Nasmiali sme sa. Srší vtipom a humorom. A to rozuzlenie v závere knihy ma dostalo. Píš ďalej, robíš to výborne.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Share This