Kniha Nefajčiarom po 30 rokoch

(1 recenzia zákazníka)

8,99 

70 strán, 45 minút čítania

tlačená, slovenský jazyk, rok vydania 2021

ISBN 978-80-570-2681-5

Najskôr prestať nechceš, potom nemôžeš, a odrazu musíš. Posledná cigareta je nočnou morou každého fajčiara. Azda preto ju toľko ľudí odkladá. Ale možno ťa môj trpko-smiešny príbeh o živote s cigaretou a bez nej nakopne. Na 50 strán som vtesnala 32 rokov, takže to pekne odsýpa. Za 45 minút je po všetkom. Nijaké zbytočné omáčky ťa v knihe neunudia. Naopak, verím, že útla, nadupaná knižočka ťa maximálne pobaví a možno aj motivuje.

STIAHNUŤ UKÁŽKU V PDF VYPOČUŤ SI UKÁŽKU

Na sklade

Katalógové číslo: 2 Kategória:

Kniha je určená ľuďom, ktorí bojujú so závislosťou. Prednostne tou nikotínovou. Nikotín je výborný mozgový stimulant. Perfektne v hlave uprace, povzbudí, aj upokojí. Ale je pekelne návykový. Najskôr bez neho žiť nechceme, potom už nedokážeme. Ale niekedy musíme… Odvykanie od nikotínu nie je žiadna hračka. Niekoľko dní sa človek trasie, potí a bojuje s neovládateľnou túžbou zapáliť si. S príšernou nervozitou. Každý to nedá. Tak načo s tým človek vôbec začína? Však si to prečítajte. Knihu posielam s praktickou záložkou a malým darčekom.

Som slovenská autorka prózy. Námety pre tvorbu čerpám zo života. Koncom deväťdesiatych rokov som poviedkami zaujala poroty slovenských literárnych súťaží, získala niekoľko ocenení a publikovala v časopise pre mladú literatúru a umenie DOTYKY. Po rokoch som sa k tvorbe vrátila aj touto knihou.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 114 g
Rozmery 148 × 210 mm

1 recenzia k Kniha Nefajčiarom po 30 rokoch

  1. Julka z Trenčína

    Dobre som sa pobavila. Najmä na tej poslednej cigarete – tú si si fakt užila. Tiež by som s tým rada sekla, takže idem hľadať svoj silný dôvod.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Share This