Kniha ŠACH MAT ROZUMU

(2 recenzie zákazníkov)

12,99 

210 strán, 3 hodiny čítania

tlačená, slovenský jazyk, rok vydania 2022

ISBN 978-80-570-3599-2

Veselo o vážnych témach: nekonvenčná tragikomédia s prvkami sarkazmu a irónie o nežičlivosti života, ľudskej frustrácii a nevydarenom pokuse napraviť pokazený svet.

Ľudstvo je skazené. Hnije v bahne bezohľadnosti a morálneho úpadku. Spravodlivosti niet. Niekomu z toho môže aj prepnúť.

STIAHNUŤ SI UKÁŽKU V PDF VYPOČUŤ SI UKÁŽKU

Na sklade

Katalógové číslo: 4 Kategórií:

Lesom za Zápoľcami počas silnej letnej búrky otrasie mohutná explózia. Dedinu a jej obyvateľov pred totálnou skazou a smrtiacim ionizujúcim žiarením zachráni iba mohutný horský masív Jablonskej a Sokola. Bezpečnostné zložky z trosiek vyhrabú zmäteného muža, ktorý výbuch zázračne prežil. Jeho vypočúvanie prináša prekvapivé odhalenia. Jediný svedok mimoriadnej udalosti pred vyšetrovacím tímom postupne rozmotáva klbko nešťastných životných udalostí, svetskej nespravodlivosti a frustrujúcich zážitkov, ktoré viedli ku katastrofickému vyvrcholeniu.

Kniha je síce fikcia, avšak inšpirovaná skutočnými príhodami a ľuďmi, preto istá podobnosť s reálnymi postavami a historickými udalosťami nie je vôbec náhodná.

Knihu zasielam s praktickou záložkou a darčekom, v prípade záujmu aj s venovaním.

Som slovenská autorka prózy. Námety pre tvorbu čerpám zo života. Zaujíma ma najmä ľudská osobnosť, skryté, často iracionálne stavy človeka, ale aj medziľudské vzťahy. Koncom deväťdesiatych rokov som poviedkami zaujala poroty slovenských literárnych súťaží, získala niekoľko ocenení a publikovala v časopise pre mladú literatúru a umenie DOTYKY.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 280 g
Rozmery 150 × 210 mm

2 recenzie k Kniha ŠACH MAT ROZUMU

  1. Dano

    Oproti Smädu je táto kniha dosť odľahčená, no opäť bolo aj nad čím premýšľať a tak to mám pri knihách rád. U mňa spokojnosť.

  2. Mia

    Knižka je dobrá, píšete skvele, ale natrafila som na ňu len náhodou. Chcelo by to viac propagácie 🙂

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.