Kniha ŠACH MAT ROZUMU

(2 recenzie zákazníkov)

16,99 

210 strán, 3 hodiny čítania

tlačená, slovenský jazyk, rok vydania 2022

ISBN 978-80-570-3599-2

Veselo o vážnych témach: nekonvenčný tragikomický príbeh s prvkami sarkazmu a irónie o nežičlivosti života, ľudskej frustrácii a nevydarenom pokuse napraviť pokazený svet.

Ľudstvo je skazené. Hnije v bahne bezohľadnosti a morálneho úpadku. Spravodlivosti niet. Niekomu z toho môže aj prepnúť.

STIAHNUŤ SI UKÁŽKU V PDF VYPOČUŤ SI UKÁŽKU

Na sklade

Katalógové číslo: 4 Kategória:

Lesom za Zápoľcami počas silnej letnej búrky otrasie mohutná explózia. Dedinu a jej obyvateľov pred totálnou skazou a smrtiacim ionizujúcim žiarením zachráni iba mohutný horský masív Jablonskej a Sokola. Bezpečnostné zložky z trosiek vyhrabú zmäteného muža, ktorý výbuch zázračne prežil. Jeho vypočúvanie prináša prekvapivé odhalenia. Jediný svedok mimoriadnej udalosti pred vyšetrovacím tímom postupne rozmotáva klbko nešťastných životných udalostí, svetskej nespravodlivosti a frustrujúcich zážitkov, ktoré viedli ku katastrofickému vyvrcholeniu.

Kniha je síce fikcia, avšak inšpirovaná skutočnými príhodami a ľuďmi, preto istá podobnosť s reálnymi postavami a historickými udalosťami nie je vôbec náhodná.

Knihu zasielam s praktickou záložkou a darčekom, v prípade záujmu aj s venovaním.

Som slovenská autorka prózy. Námety pre tvorbu čerpám zo života. Koncom deväťdesiatych rokov som poviedkami zaujala poroty slovenských literárnych súťaží, získala niekoľko ocenení a publikovala v časopise pre mladú literatúru a umenie DOTYKY. Po rokoch som sa k tvorbe vrátila aj touto knihou.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 280 g
Rozmery 150 × 210 mm
Väzba

mäkká, lepená

2 recenzie k Kniha ŠACH MAT ROZUMU

  1. Dano

    Oproti Smädu je táto kniha dosť odľahčená, no opäť bolo aj nad čím premýšľať a tak to mám pri knihách rád. U mňa spokojnosť.

  2. Mia

    Knižka je dobrá, píšete skvele, ale natrafila som na ňu len náhodou. Chcelo by to viac propagácie 🙂

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.