Kniha ŠACH MAT ROZUMU

(1 recenzia zákazníka)

12,99 

210 strán, 3 hodiny čítania

tlačená, slovenský jazyk, rok vydania 2022

ISBN 978-80-570-3599-2

Veselo o vážnych témach – nekonvenčná tragikomédia o nežičlivosti života, ľudskej frustrácii a jednom nevydarenom pokuse napraviť pokazený svet.

Ľudstvo je skazené. Hnije v bahne bezohľadnosti a morálneho úpadku. Spravodlivosti niet. Niekomu z toho môže aj prepnúť.

STIAHNUŤ SI UKÁŽKU V PDF VYPOČUŤ SI UKÁŽKU

Táto kniha je aj v elektronickej verzii.

Na sklade

Katalógové číslo: 4 Kategórie:

Lesom za Zápoľcami počas silnej letnej búrky otrasie mohutná explózia. Dedinu a jej obyvateľov pred totálnou skazou a smrtiacim ionizujúcim žiarením zachráni iba mohutný horský masív Jablonskej a Sokola. Bezpečnostné zložky z trosiek vyhrabú zmäteného muža, ktorý výbuch zázračne prežil. Jeho vypočúvanie prináša prekvapivé odhalenia. Jediný svedok mimoriadnej udalosti pred vyšetrovacím tímom postupne rozmotáva klbko nešťastných životných udalostí, svetskej nespravodlivosti a frustrujúcich zážitkov, ktoré viedli ku katastrofickému vyvrcholeniu.

Kniha je síce fikcia, avšak inšpirovaná skutočnými príhodami a ľuďmi, preto istá podobnosť s reálnymi postavami a historickými udalosťami nie je vôbec náhodná.

Knihu zasielam s praktickou záložkou a darčekom, v prípade záujmu aj s venovaním.

Som slovenská autorka prózy. Námety pre tvorbu čerpám zo života. Zaujíma ma najmä ľudská osobnosť, jej možnosti, hranice a emócie, ktoré ovplyvňujú každý okamih nášho života, skryté, často iracionálne stavy človeka, ale aj medziľudské vzťahy. Koncom deväťdesiatych rokov som poviedkami zaujala poroty slovenských literárnych súťaží, získala niekoľko ocenení a publikovala v časopise pre mladú literatúru a umenie DOTYKY. Moje blogy o zážitkoch (nielen) z milovaných hôr do dnešného dňa zaujali viac ako 50-tisíc ľudí. Opäť publikujem aj poviedky a rozsiahlejšie prozaické diela, brožúrky Ja a môj Emo Nefajčiarom po 30 rokoch, emotívny príbeh Smäd a najnovšiu tragikomédiu Šach mat rozumu.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 280 g
Rozmery 150 × 210 mm
Väzba

mäkká, lepená

1 recenzia k Kniha ŠACH MAT ROZUMU

  1. Dano

    Oproti Smädu je táto kniha hodne odľahčená – hoci ja som sa zasmial aj pri Smäde 🙂 – ale teraz som sa bavil určite viac :D. Opäť bolo aj nad čím premýšľať a tak to mám pri knihách rád. U mňa spokojnosť.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.