Kolekcia štyroch kníh za výhodnú cenu

29,99 

tlačené, slovenský jazyk

Kniha ŠACH MAT rozumu – nekonvenčný, mierne sarkastický tragikomický príbeh o nežičlivosti života, ľudskej frustrácii a jednom nevydarenom pokuse napraviť pokazený svet.
210 strán, 3 hodiny čítania

Kniha SMÄD – emotívny príbeh o prechľastanom šťastí, krvilačných nájomníkoch a neznesiteľnom smäde.
223 strán, 3 hodiny čítania

Kniha Nefajčiarom po 30 rokoch – trpko-smiešny príbeh o živote s cigaretou a bez nej. Na 50 strán som vtesnala 32 rokov, takže to pekne odsýpa, nijaké zbytočné omáčky.
70 strán, 45 minút čítania

Kniha Ja a môj Emo – autentické zápisky z denníka plné láskavého humoru o spolužití dvoch absolútne rozdielnych bytostí v jednej domácnosti s prekvapivým záverom.
80 strán, 50 minút čítania

Na sklade

Katalógové číslo: 5-1 Kategória:

ŠACH MAT ROZUMU: lesom za Zápoľcami počas silnej letnej búrky otrasie mohutná explózia. Dedinu pred totálnou skazou zachráni iba mohutný horský masív Jablonskej a Sokola. Bezpečnostné zložky z trosiek vyhrabú zmäteného muža, ktorý výbuch zázračne prežil. Jediný svedok mimoriadnej udalosti pred vyšetrovacím tímom postupne rozmotáva klbko nešťastných životných udalostí, svetskej nespravodlivosti a frustrujúcich zážitkov, ktoré viedli ku katastrofickému vyvrcholeniu.

SMÄD: notorického pijana a neúspešného spisovateľa Dávida Klimenta trápi celý život neukojiteľný smäd. Trýzni ho vo dne i v noci. Jeho uhaseniu už obetoval všetko. Kariéru, rodinu i samého seba. Keď sa zdá, že už mu nemá čo vziať, prichádzajú ONI. Votrelci bažiaci po jeho krvi a čudný chlapík bez mena, čo sa ho snaží pripraviť o rozum. A to práve vo chvíli, keď sa Dávid konečne rozhodol zabojovať o stratené šťastie.

Nefajčiarom po 30 rokoch: kniha je určená prednostne ľuďom, ktorí bojujú s nikotínovou závislosťou. Ale odporúčam ju prečítať aj ľuďom, ktorí s nami „závislákmi“ žijú. Pomôže im lepšie porozumieť, prečo sa fajčenia tak ťažko vzdávame. Ono je to tak. Nikotín je výborný mozgový stimulant. Perfektne v hlave uprace, povzbudí aj upokojí. Ale je pekelne návykový. Najskôr bez neho žiť nechceme, potom už nedokážeme. Ale niekedy musíme…

Ja a môj Emo: knihu som napísala na základe autentických zápisov z môjho denníka. S Emom sme spolu „válčili“ dlhých štrnásť rokov. Znie to ako klišé, ale naozaj bol slnkom môjho života. Vedel ma rozosmiať, zohriať pri srdiečku po príšernom dni. Upokojiť, aj poblázniť. A rovnako ako sa slnko na oblohe občas ukryje za mrak, z ktorého začnú šľahať blesky, aj u nás niekedy zúrili ničivé búrky. Spomínam na neho, môjho drahého Ema, smejem sa a ďakujem za každý spoločný deň.

Knihy zasielam s praktickou záložkou a darčekom, v prípade záujmu aj s venovaním.

Som slovenská autorka prózy. Námety pre tvorbu čerpám zo života. Zaujíma ma najmä ľudská osobnosť, jej emócie, ale aj medziľudské vzťahy. Koncom deväťdesiatych rokov som poviedkami zaujala poroty slovenských literárnych súťaží, získala niekoľko ocenení a publikovala v časopise pre mladú literatúru a umenie DOTYKY

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 800 g
Rozmery 150 × 210 mm
Väzba

mäkká, lepená

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kolekcia štyroch kníh za výhodnú cenu”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.