Zábavná kniha TURISTI vás pobaví vtipnými zážitkami dvojice turistov, ktorí nikdy poriadne nevytiahli päty z rodnej krajiny, ale rozhodne majú na čo spomínať.

Zábavná kniha TURISTI

O čom je zábavná kniha TURISTI?

Ako sa zrodia turisti? Čo ich do hôr stále tak ťahá? Ako vyzerala turistika pred 20 rokmi? A čo všetko možno na turistike (a nielen tej horskej) zažiť? O tom je kniha TURISTI. Zbierku zábavných historiek z prevažne horských turistických potuliek som doplnila autentickými fotografiami, praktickými informáciami, radami z vlastných skúseností a trasami.

Kniha je určená milovníkom horskej turistiky a všetkým čitateľom, ktorí sa pri knihe radi zabavia, dokážu vnímať život s nadhľadom a svoje turistické výkonyciele neberú príliš vážne. Nemá ambíciu byť obrázkovou encyklopédiou ani turistickým atlasom, ale zábavnou beletriou.

Cez vtipné príhody dvojice „veľkýchturistovneveľkými cieľmi poukazuje na to, že napriek dnešnej dobe neobmedzených cestovateľských možností a stále extrémnejších turistických cieľov je možné aj na našom malom Slovensku (a jeho okolí 😊) zažívať veľké dobrodružstvádobyvateľské úspechy. Všetko je len o nastavení mysle a umení vedieť sa tešiť aj z maličkostí 😊.

nie je to vôbec málo a už vôbec nie samozrejmé, môcť na vlastných nohách brázdiť krajinu, kochať sa našimi krásnymi horami a užívať si život, radosť a aj tú drinu, ktorá k horskej turistike neodmysliteľne patrí.

Zábavná kniha TURISTI

má formát A5, luxusnú tvrdú obálku, 464 strán obsahu s vtipnými zážitkami a fotografiami, a praktickú stužkovú záložku. Finančným príspevkom podporíte jej vydanie a pôvodnú slovenskú literárnu tvorbu. Kniha je takmer pripravená pre tlač, aktuálne dokončujem posledné korektúry a zalamovanie. Knihu TURISTI vydávam v limitovanej edícii. Dostupná bude len v rámci predpredaja a v prípade dostatočnej finančnej podpory darcov bude v obmedzenom množstve dostupná aj na mojej stránke. Ak máte radi knihy, zábavu, dobrodružstvoturistiku, kniha TURISTI vám to všetko poskytne. Každému podporovateľovi sa odvďačím buď samotnou knihou, alebo aspoň malou pozornosťou. Štedrejším podporovateľom zašlem aj ďalšiu z mojich kníh, aby si užili ešte viac zábavy a emócií.

Kúpte si knihu v predpredaji na https://www.donio.sk/podporte-vydanie-zabavnej-knihy-turisti alebo ju podporte zdieľaním tohto článku na sociálnych sieťach, aby sa o knihe dozvedelo čo najviac čitateľov.

Za každý finančný príspevok či zdieľanie vám zo srdca ♥ ĎAKUJEM! Všetky informácie o možnostiach podpory knihy nájdete tu: https://www.donio.sk/podporte-vydanie-zabavnej-knihy-turisti

Zábavná kniha TURISTI
Share This