Kniha Ja a môj Emo

(2 recenzie zákazníkov)

8,99 

80 strán, 50 minút čítania

tlačená, slovenský jazyk, rok vydania 2021

ISBN 978-80-570-2680-8

Príbeh plný láskavého humoru o spolužití dvoch absolútne rozdielnych bytostí v jednej obyčajnej domácnosti. Každodennú rutinu si okoreňujú úprimnou radosťou i prudkými vývrtkami, pri ktorých stúpa tlak a rozum zatemňuje horká žlč. Emo je totiž kvapku iný, než my ostatní…

STIAHNUŤ SI UKÁŽKU V PDF VYPOČUŤ SI UKÁŽKU

Na sklade

Katalógové číslo: 1 Kategória:

Zábavná kniha Ja a môj Emo vznikla na základe autentických zápisov z môjho denníka. S Emom sme to spolu ťahali dlhých štrnásť rokov. Znie to ako klišé, ale naozaj bol slnkom môjho života. Vedel ma rozosmiať, zohriať pri srdiečku po príšernom dni. Upokojiť, aj poblázniť. A rovnako ako sa slnko na oblohe občas ukryje za mrak, z ktorého začnú šľahať blesky, aj u nás niekedy zúrili ničivé búrky. Spomínam na neho, môjho drahého Ema, smejem sa a ďakujem za každý spoločný deň.

Knihu posielam s praktickou záložkou a malým darčekom.

Som slovenská autorka prózy. Námety pre tvorbu čerpám zo života. Koncom deväťdesiatych rokov som poviedkami zaujala poroty slovenských literárnych súťaží, získala niekoľko ocenení a publikovala v časopise pre mladú literatúru a umenie DOTYKY. Po rokoch som sa k tvorbe vrátila aj touto knihou.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 121 g
Rozmery 148 × 210 mm

2 recenzie k Kniha Ja a môj Emo

  1. Danika

    Fajn knižka. Pobavila som sa. Mám doma podobného Ema, takže knižka mi naozaj sadla.

  2. Majka

    Úžasná knižka. Srší vtipom a humorom. Rozuzlenie v závere knihy ma naozaj dostalo. Nasmiali sme sa. Čítam ju stále dookola, nemáš ďalšiu takú? Píš ďalej, robíš to výborne.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.