Kniha Ja a môj Emo

(2 recenzie zákazníkov)

6,99 

80 strán, 50 minút čítania

tlačená, slovenský jazyk, rok vydania 2021

ISBN 978-80-570-2680-8

Príbeh plný láskavého humoru o spolužití dvoch absolútne rozdielnych bytostí v jednej obyčajnej domácnosti. Každodennú rutinu si okoreňujú úprimnou radosťou i prudkými vývrtkami, pri ktorých stúpa tlak a rozum zatemňuje horká žlč. Emo je totiž kvapku iný, než my ostatní…

STIAHNUŤ SI UKÁŽKU V PDF VYPOČUŤ SI UKÁŽKU

Na sklade

Katalógové číslo: 1 Kategória:

Zábavná kniha Ja a môj Emo vznikla na základe autentických zápisov z môjho denníka. S Emom sme to spolu ťahali dlhých štrnásť rokov. Znie to ako klišé, ale naozaj bol slnkom môjho života. Vedel ma rozosmiať, zohriať pri srdiečku po príšernom dni. Upokojiť, aj poblázniť. A rovnako ako sa slnko na oblohe občas ukryje za mrak, z ktorého začnú šľahať blesky, aj u nás niekedy zúrili ničivé búrky. Spomínam na neho, môjho drahého Ema, smejem sa a ďakujem za každý spoločný deň.

Knihu posielam s praktickou záložkou a malým darčekom.

Som slovenská autorka prózy. Námety pre tvorbu čerpám zo života. Zaujíma ma najmä ľudská osobnosť, skryté, často iracionálne stavy človeka, ale aj medziľudské vzťahy. Koncom deväťdesiatych rokov som poviedkami zaujala poroty slovenských literárnych súťaží, získala niekoľko ocenení a publikovala v časopise pre mladú literatúru a umenie DOTYKY.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 121 g
Rozmery 148 × 210 mm

2 recenzie k Kniha Ja a môj Emo

  1. Danika

    Fajn knižka. Pobavila som sa. Mám doma podobného Ema, takže knižka mi naozaj sadla.

  2. Majka

    Úžasná knižka. Srší vtipom a humorom. Rozuzlenie v závere knihy ma naozaj dostalo. Nasmiali sme sa. Čítam ju stále dookola, nemáš ďalšiu takú? Píš ďalej, robíš to výborne.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.